

Керамічна плитка Плитка 120x120 F Ple Summer 120 Sabbia R9 - Summer з колекції Summer FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120x120 F Ple Summer 120 Sabbia R9 - Summer найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Плитка 120x120 F Ple Summer120 Sabbia R9 - Summer з колекції Summer FAP може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120x120 Ф Пл Summer120 Себбія R9 Шуммар з колекції Шуммар Феп", на неправильно прочитаном як "Плитка 120x120 Ф Пле Summer120 Саббіа R9 Суммер з колекції Суммер Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 61.58 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Summer |
| Колекція | Summer FAP |
| У палеті м.кв. | 53,76 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2,88 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2,88м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 120x120 F Ple Summer 120 Sabbia R9 - Summer з колекції Summer FAP