

Керамічна плитка Плитка 120x120 Emerald Onix Pol-Emerald Onix-A038021 з колекції Emerald Onix Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120x120 Emerald Onix Pol-Emerald Onix-A038021 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1020 Оливково-жовтий Pantone 451. |
Плитка 120x120 Emerald Onix Pol-Emerald Onix-A038021 з колекції Emerald Onix Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120x120 Імаролд Онікс Пол Імаролд Онікс A038021 з колекції Імаролд Онікс Еп", на неправильно прочитаном як "Плитка 120x120 Емералд Онікс Пол Емералд Онікс A038021 з колекції Емералд Онікс Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 36.11 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Emerald Onix |
| Колекція | Emerald Onix Ape |
| У палеті м.кв. | 46,08 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,44м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | A038021 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(45,40,59) HEX: #96875a RGB: 150, 135, 90 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(45,44,53) HEX: #87784c RGB: 135, 120, 76 | RAL Design: 090 50 30 Giant Cactus Green (Зелений Гігантський Кактус)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 7497 7497 | |
| hsv(45,36,65) HEX: #a6976a RGB: 166, 151, 106 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(45,50,47) HEX: #78693c RGB: 120, 105, 60 | RAL Design: 090 50 30 Giant Cactus Green (Зелений Гігантський Кактус)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 7497 7497 | |
| hsv(45,33,71) HEX: #b5a679 RGB: 181, 166, 121 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(45,57,41) HEX: #695a2d RGB: 105, 90, 45 | RAL Design: 090 40 30 Vine Leaf Green (Зелені Листя Винограда)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 448 448 | |
| hsv(45,31,76) HEX: #c2b386 RGB: 194, 179, 134 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка 120x120 Emerald Onix Pol-Emerald Onix-A038021 з колекції Emerald Onix Ape