Плитка 120x120 ELDP Tmo BlueL6R Emilceramica Tele di Marmo Onyx з колекції Tele di Marmo Onyx Emilceramica



Керамічна плитка Плитка 120x120 ELDP Tmo BlueL6R Emilceramica Tele di Marmo Onyx з колекції Tele di Marmo Onyx Emilceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120x120 ELDP Tmo BlueL6R Emilceramica Tele di Marmo Onyx найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-Ожиновий Pantone 535. |
Плитка 120x120 ELDP TmoBlueL6R Emilceramica Tele di Marmo Onyx з колекції Tele di Marmo Onyx Emilceramica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120x120 Ілдп Тмо Бле L6R Імілсаремікєй Тел ді Мармо Анйгз з колекції Тел ді Мармо Анйгз Імілсаремікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 120x120 Елдп Тмо Блуе L6R Емілкераміка Теле ді Мармо Онюкс з колекції Теле ді Мармо Онюкс Емілкераміка". Виробник цієї плитки Emilceramica може бути помилково написаний як Emilceramica, Emilceramic, Імілсаремікєй, Емілкераміка і навіть як Уьшдсукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Тонкий керамограніт | Да |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 43 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Emilceramica |
| Серія | Tele di Marmo Onyx |
| Колекція | Tele di Marmo Onyx Emilceramica |
| У палеті м.кв. | 57.6 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.88 |
| Товщина | 6.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 2.88м.кв.(2шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | ELDP |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(240,10,59) HEX: #878796 RGB: 135, 135, 150 | RAL Design: 290 60 10 Lavender Blossom Grey (Сірий Квітка Лаванди)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,11,53) HEX: #787887 RGB: 120, 120, 135 | RAL Design: 290 50 10 Ash Mauve (Ліловий Попіл)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,13,47) HEX: #686878 RGB: 104, 104, 120 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 | |
| hsv(240,14,41) HEX: #5a5a69 RGB: 90, 90, 105 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 | |
| hsv(240,9,65) HEX: #9797a6 RGB: 151, 151, 166 | RAL Design: 290 60 10 Lavender Blossom Grey (Сірий Квітка Лаванди)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,8,71) HEX: #a7a7b5 RGB: 167, 167, 181 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 120x120 ELDP Tmo BlueL6R Emilceramica Tele di Marmo Onyx з колекції Tele di Marmo Onyx Emilceramica