Плитка 120.8x120.8 Dom.Ino Sabbia 20mm Rett Ermes Dom.ino з колекції Dom.ino Ermes
Ermes

Керамічна плитка Плитка 120.8x120.8 Dom.Ino Sabbia 20mm Rett Ermes Dom.ino з колекції Dom.ino Ermes виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120.8x120.8 Dom.Ino Sabbia 20mm Rett Ermes Dom.ino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120.8см і довжина плитки дорівнює 120.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка 120.8x120.8 Dom.Ino Sabbia 20mm Rett Ermes Dom.ino з колекції Dom.ino Ermes може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120.8x120.8 Дам.іно Себбія 20mm Ретт Єрмс Дам.іно з колекції Дам.іно Єрмс", на неправильно прочитаном як "Плитка 120.8x120.8 Дом.іно Саббіа 20mm Ретт Ермес Дом.іно з колекції Дом.іно Ермес". Виробник цієї плитки Ermes може бути помилково написаний як Ermes, Єрмс, Ермес і навіть як Укьуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 120.8 × 120.8 см |
| Вага | 69.35 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ermes |
| Серія | Dom.ino |
| Колекція | Dom.ino Ermes |
| У палеті м.кв. | 26.27 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.46 |
| Товщина | 20 мм |
| Пакувальна норма | 1.46м.кв.(1шт) |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R11 |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка 120.8x120.8 Dom.Ino Sabbia 20mm Rett Ermes Dom.ino з колекції Dom.ino Ermes