

Керамічна плитка Плитка 120*260 Coralina Perla 3,5Mm Coralina Coverlam з колекції Coralina Coverlam виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120*260 Coralina Perla 3,5Mm Coralina Coverlam найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 260см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка 120*260 Coralina Perla 3,5Mm Coralina Coverlam з колекції Coralina Coverlam може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120*260 Королінєй Парлєй 3,5Mm Королінєй Коварлем з колекції Королінєй Коварлем", на неправильно прочитаном як "Плитка 120*260 Кораліна Перла 3,5Mm Кораліна Коверлам з колекції Кораліна Коверлам". Виробник цієї плитки Coverlam може бути помилково написаний як Coverlam, Коварлем, Коверлам і навіть як Сщмукдфь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 120 × 260 см |
| Вага | 27.6 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Coverlam |
| Колекція | Coralina Coverlam |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 3,5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| Пофарбований черепок | так |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 120*260 Coralina Perla 3,5Mm Coralina Coverlam з колекції Coralina Coverlam