Плитка 11x11 Tempo Pattern Sand 1 (G-56)-Tempo з колекції Tempo Natucer
Natucer

Керамічна плитка Плитка 11x11 Tempo Pattern Sand 1 (G-56)-Tempo з колекції Tempo Natucer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 11x11 Tempo Pattern Sand 1 (G-56)-Tempo найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 11см і довжина плитки дорівнює 11см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка 11x11 Tempo Pattern Sand 1 (G-56)-Tempo з колекції Tempo Natucer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 11x11 Темпо Петтарн Сенд 1 (г 56) Темпо з колекції Темпо Нейтасар", на неправильно прочитаном як "Плитка 11x11 Темпо Паттерн Санд 1 (г 56) Темпо з колекції Темпо Натукер". Виробник цієї плитки Natucer може бути помилково написаний як Natucer, Нейтасар, Натукер і навіть як Тфегсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 11 × 11 см |
| Вага | 10.15 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Natucer |
| Серія | Tempo |
| Колекція | Tempo Natucer |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,5 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0,5м.кв. (41 шт) |
| Штук в упаковці | 41 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(180,11,53) HEX: #788787 RGB: 120, 135, 135 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















4 reviews for Плитка 11x11 Tempo Pattern Sand 1 (G-56)-Tempo з колекції Tempo Natucer