

Керамічна плитка Плитка 11,5x11,5 Glicine - Elevenuance - ELE11GL з колекції Elevenuance Tonalite виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 11,5x11,5 Glicine - Elevenuance - ELE11GL найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 11.5см і довжина плитки дорівнює 11.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7000 Сіра білка Pantone 652. |
Плитка 11,5x11,5 Glicine - Elevenuance - ELE11GL з колекції Elevenuance Tonalite може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 11,5x11,5 Глісін Ілевенаейнс ELE11GL з колекції Ілевенаейнс Тоноліт", на неправильно прочитаном як "Плитка 11,5x11,5 Глікіне Елевенуанце ELE11GL з колекції Елевенуанце Тоналіте". Виробник цієї плитки Tonalite може бути помилково написаний як Tonalite, Tonalit, Тоноліт, Тоналіте і навіть як Ещтфдшеу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 11.5 × 11.5 см |
| Вага | 9.45 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tonalite |
| Серія | Elevenuance |
| Колекція | Elevenuance Tonalite |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,5 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 0,5м.кв. (38 шт) |
| Штук в упаковці | 38 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | ELE11GL |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(210,20,59) HEX: #788796 RGB: 120, 135, 150 | RAL Design: 260 60 10 Diopside Blue (Синій Діопсид)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 | |
| hsv(210,18,65) HEX: #8897a6 RGB: 136, 151, 166 | RAL Design: 260 60 10 Diopside Blue (Синій Діопсид)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 652 652 | |
| hsv(210,22,53) HEX: #697887 RGB: 105, 120, 135 | RAL Design: 260 50 10 Cypress Grey Blue (Сіро-Синій Кіпаріс)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 | |
| hsv(210,17,71) HEX: #96a6b5 RGB: 150, 166, 181 | RAL Design: 260 70 10 Petrel Blue Grey (Синьо-Сірий Буревісник)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 7453 7453 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 11,5x11,5 Glicine - Elevenuance - ELE11GL з колекції Elevenuance Tonalite