Плитка 10x40 1076934 DiPietra Bali Red Cir Di Pietra з колекції Di Pietra Cir
Cir

Керамічна плитка Плитка 10x40 1076934 DiPietra Bali Red Cir Di Pietra з колекції Di Pietra Cir виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 10x40 1076934 DiPietra Bali Red Cir Di Pietra найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірий Pantone Warm Gray 9. |
Плитка 10x40 1076934 DiPietraBaliRed Cir Di Pietra з колекції Di Pietra Cir може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 10x40 1076934 Ді Па'єтрєй Болі Ред Сєр Ді Па'єтрєй з колекції Ді Па'єтрєй Сєр", на неправильно прочитаном як "Плитка 10x40 1076934 Ді Піетра Балі Ред Кір Ді Піетра з колекції Ді Піетра Кір". Виробник цієї плитки Cir може бути помилково написаний як Cir, Сєр, Кір і навіть як Сшк, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 10 × 40 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cir |
| Серія | Di Pietra |
| Колекція | Di Pietra Cir |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.72м.кв.(18шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 1076934 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(15,50,47) HEX: #784b3c RGB: 120, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(15,57,41) HEX: #693c2d RGB: 105, 60, 45 | RAL Design: 050 30 20 Tropical Wood Brown (Коричневе Тропічне Дерево)RAL Classic: 3009 Оксид червонийPantone: 498 498 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(20,60,29) HEX: #4a2c1e RGB: 74, 44, 30 | RAL Design: 050 20 16 Night Brown (Коричнева Ніч)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 476 476 | |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(24,50,59) HEX: #96694b RGB: 150, 105, 75 | RAL Design: 060 50 30 Mustard Brown (Коричнева Гірчиця)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(24,56,53) HEX: #875a3b RGB: 135, 90, 59 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 875 875 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





















5 reviews for Плитка 10x40 1076934 DiPietra Bali Red Cir Di Pietra з колекції Di Pietra Cir