

Керамічна плитка Плитка 10x20 Materia Tr Petrolio Ral 230 30 20 - Materia з колекції Materia Vogue виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 10x20 Materia Tr Petrolio Ral 230 30 20 - Materia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5025 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий тирлично-синій Pantone 647. |
Плитка 10x20 Materia Tr Petrolio Ral 230 30 20 - Materia з колекції Materia Vogue може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 10x20 Мейтарія Тр Петролє Рел 230 30 20 Мейтарія з колекції Мейтарія Вог", на неправильно прочитаном як "Плитка 10x20 Матеріа Тр Петроліо Рал 230 30 20 Матеріа з колекції Матеріа Вогуе". Виробник цієї плитки Vogue може бути помилково написаний як Vogue, Vogu, Вог, Вогуе і навіть як Мщпгу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 10 × 20 см |
| Вага | 14 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Vogue |
| Серія | Materia |
| Колекція | Materia Vogue |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 7 мм |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (50 шт) |
| Штук в упаковці | 50 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(195,67,35) HEX: #1d4a59 RGB: 29, 74, 89 | RAL Design: 230 30 15 Berry Blue Green (Синьо-Зелені Ягоди)RAL Classic: 5025 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий тирлично-синійPantone: 647 647 | |
| hsv(200,60,29) HEX: #1e3b4a RGB: 30, 59, 74 | RAL Design: 240 30 15 Deep Sea Blue (Синя Морська Глибина)RAL Classic: 5001 Зелено-синійPantone: 2767 2767 | |
| hsv(195,57,41) HEX: #2d5a69 RGB: 45, 90, 105 | RAL Design: 230 30 15 Berry Blue Green (Синьо-Зелені Ягоди)RAL Classic: 5025 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий тирлично-синійPantone: 653 653 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 10x20 Materia Tr Petrolio Ral 230 30 20 - Materia з колекції Materia Vogue