Плитка 10x20 DMP170 M.D.Provence Coal Burattato Dom Ceramiche Mas de Provence з колекції Mas de Provence Dom Ceramiche
Dom Ceramiche

Керамічна плитка Плитка 10x20 DMP170 M.D.Provence Coal Burattato Dom Ceramiche Mas de Provence з колекції Mas de Provence Dom Ceramiche виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 10x20 DMP170 M.D.Provence Coal Burattato Dom Ceramiche Mas de Provence найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7013 Коричнево-сірий Pantone 445. |
Плитка 10x20 DMP170 M.D.ProvenceCoalBurattato Dom Ceramiche Mas de Provence з колекції Mas de Provence Dom Ceramiche може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 10x20 DMP170 М.д.провенс Коул Бєреттейто Дом Сареміч Мес д Провенс з колекції Мес д Провенс Дом Сареміч", на неправильно прочитаном як "Плитка 10x20 DMP170 М.д.провенце Коал Бураттато Дом Кераміче Мас де Провенце з колекції Мас де Провенце Дом Кераміче". Виробник цієї плитки Dom Ceramiche може бути помилково написаний як Domceramiche, Dom Ceramich, Дом Сареміч, Дом Кераміче і навіть як Вщь Сукфьшсру, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 10 × 20 см |
| Вага | 11.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Dom Ceramiche |
| Серія | Mas de Provence |
| Колекція | Mas de Provence Dom Ceramiche |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.48 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.48м.кв.(24шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | DMP170 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(60,25,24) HEX: #3d3d2e RGB: 61, 61, 46 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












5 reviews for Плитка 10x20 DMP170 M.D.Provence Coal Burattato Dom Ceramiche Mas de Provence з колекції Mas de Provence Dom Ceramiche