

Керамічна плитка Плитка 10x20 Curazao Whitemix-Harlequin-A035898 з колекції Harlequin Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 10x20 Curazao Whitemix-Harlequin-A035898 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плитка 10x20 Curazao Whitemix-Harlequin-A035898 з колекції Harlequin Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 10x20 Кєрезі Вітемікс Харлеквін A035898 з колекції Харлеквін Еп", на неправильно прочитаном як "Плитка 10x20 Куразао Вхітемікс Харлекьуін A035898 з колекції Харлекьуін Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестикутник |
| Розмір | 10 × 20 см |
| Вага | 7.39 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Harlequin |
| Колекція | Harlequin Ape |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,5 |
| Товщина | 8,5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0,5м.кв. (36 шт) |
| Штук в упаковці | 36 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | A035898 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(17,78,53) HEX: #873c1e RGB: 135, 60, 30 | RAL Design: 050 40 40 Madeira Brown (Коричнева Мадейра)RAL Classic: 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевийPantone: 1685 1685 | |
| hsv(17,70,59) HEX: #964b2d RGB: 150, 75, 45 | RAL Design: 050 40 40 Madeira Brown (Коричнева Мадейра)RAL Classic: 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевийPantone: 4635 4635 | |
| hsv(12,33,88) HEX: #e0a596 RGB: 224, 165, 150 | RAL Design: 040 70 30 Industrial Rose (Промисловий Рожевий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5015 5015 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка 10x20 Curazao Whitemix-Harlequin-A035898 з колекції Harlequin Ape