Плитка 10x20 Cadiz Chalk Multicolour - Cadiz - 2496 BU1L 0 з колекції Cadiz Villeroy Boch
Villeroy Boch

Керамічна плитка Плитка 10x20 Cadiz Chalk Multicolour - Cadiz - 2496 BU1L 0 з колекції Cadiz Villeroy Boch виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 10x20 Cadiz Chalk Multicolour - Cadiz - 2496 BU1L 0 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 9.7см і довжина плитки дорівнює 19.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка 10x20 Cadiz Chalk Multicolour - Cadiz - 2496 BU1L 0 з колекції Cadiz Villeroy Boch може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 10x20 Кедіз Чолк М'юлтіколоер Кедіз 2496 BU1L 0 з колекції Кедіз Віларой Боч", на неправильно прочитаном як "Плитка 10x20 Садіз Чалк Мултісолоур Садіз 2496 BU1L 0 з колекції Садіз Віллероі Боч". Виробник цієї плитки Villeroy Boch може бути помилково написаний як Villeroyboch, Віларой Боч, Віллероі Боч і навіть як Мшддукщн Ищср, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 9.7 × 19.7 см |
| Вага | 21.5 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Villeroy Boch |
| Серія | Cadiz |
| Колекція | Cadiz Villeroy Boch |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (50 шт) |
| Штук в упаковці | 50 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | 2496 BU1L 0 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













3 reviews for Плитка 10x20 Cadiz Chalk Multicolour - Cadiz - 2496 BU1L 0 з колекції Cadiz Villeroy Boch