

Керамічна плитка Плитка 10x10 M615 D segni Blend Grigio Marazzi D Segni Blend з колекції D_Segni Blend Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 10x10 M615 D segni Blend Grigio Marazzi D Segni Blend найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 7544. |
Плитка 10x10 M615 D segniBlendGrigio Marazzi D Segni Blend з колекції D_Segni Blend Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 10x10 M615 Д сегні Бленд Грігє Мареззі Д Сегні Бленд з колекції Д Сегні Бленд Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка 10x10 M615 Д сегні Бленд Грігіо Мараззі Д Сегні Бленд з колекції Д Сегні Бленд Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Вага | 14.66 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | D_Segni Blend |
| Колекція | D_Segni Blend Marazzi |
| У палеті м.кв. | 48.96 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.68 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.68м.кв.(68шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | M615 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 10x10 M615 D segni Blend Grigio Marazzi D Segni Blend з колекції D_Segni Blend Marazzi