

Керамічна плитка Плитка 10*39,3 Nalati-R Miel Komi Arcana з колекції Komi Arcana виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 10*39,3 Nalati-R Miel Komi Arcana найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 7504. |
Плитка 10*39,3 Nalati-R Miel Komi Arcana з колекції Komi Arcana може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 10*39,3 Нолейті Р Ма'єл Комі Аркенєй з колекції Комі Аркенєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 10*39,3 Налаті Р Міел Комі Арсана з колекції Комі Арсана". Виробник цієї плитки Arcana може бути помилково написаний як Arcana, Arcan, Аркенєй, Арсана і навіть як Фксфтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 40 см |
| Вага | 18.571 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Arcana |
| Колекція | Komi Arcana |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | PEI IV |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| Пофарбований черепок | Ні |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,50,59) HEX: #96784b RGB: 150, 120, 75 | RAL Design: 075 50 30 Grog Yellow (Жовтий Шамот)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7504 7504 | |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(36,45,65) HEX: #a6885b RGB: 166, 136, 91 | RAL Design: 085 60 30 Wood Green (Зелене Дерево)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 451 451 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(30,57,41) HEX: #694b2d RGB: 105, 75, 45 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 7532 7532 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






5 reviews for Плитка 10*39,3 Nalati-R Miel Komi Arcana з колекції Komi Arcana