

Керамічна плитка Плитка 100x180 29772 DREAMY MOCHA SP//R Peronda Dreamy з колекції Dreamy Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 100x180 29772 DREAMY MOCHA SP//R Peronda Dreamy найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 100см і довжина плитки дорівнює 180см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка 100x180 29772 DREAMY MOCHA SP//R Peronda Dreamy з колекції Dreamy Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 100x180 29772 Дрееймі Мочє Сп//р Паранєй Дрееймі з колекції Дрееймі Паранєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 100x180 29772 Дреамі Моча Сп//р Перонда Дреамі з колекції Дреамі Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 100 × 180 см |
| Вага | 70.25 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Dreamy |
| Колекція | Dreamy Peronda |
| У палеті м.кв. | 64.8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 3.6 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 3.6м.кв.(2шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 29772 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 100x180 29772 DREAMY MOCHA SP//R Peronda Dreamy з колекції Dreamy Peronda