Плитка 01 Honed Ret 120x120 Materia Project Casa Dolce Casa з колекції Materia Project Casa Dolce Casa



Керамічна плитка Плитка 01 Honed Ret 120x120 Materia Project Casa Dolce Casa з колекції Materia Project Casa Dolce Casa виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 01 Honed Ret 120x120 Materia Project Casa Dolce Casa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка 01 Honed Ret 120x120 Materia Project Casa Dolce Casa з колекції Materia Project Casa Dolce Casa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 01 Ханед Рет 120x120 Мейтарія Проджект Кезєй Долс Кезєй з колекції Мейтарія Проджект Кезєй Долс Кезєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 01 Хонед Рет 120x120 Матеріа Проджест Каса Долке Каса з колекції Матеріа Проджест Каса Долке Каса". Виробник цієї плитки Casa Dolce Casa може бути помилково написаний як Casadolcecasa, Casa Dolce Cas, Кезєй Долс Кезєй, Каса Долке Каса і навіть як Сфіф Вщдсу Сфіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 41.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Casa Dolce Casa |
| Серія | Materia Project Casa Dolce Casa |
| Колекція | Materia Project |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.88 м.кв. |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2.88 м.кв. / 2 шт / 41.7 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 745931 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка 01 Honed Ret 120x120 Materia Project Casa Dolce Casa з колекції Materia Project Casa Dolce Casa