

Керамічна плитка Плінтус Zocalo Yara Blanco 15x15 Caprichosa Carmen з колекції Caprichosa Carmen виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус Zocalo Yara Blanco 15x15 Caprichosa Carmen найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плінтус Zocalo Yara Blanco 15x15 Caprichosa Carmen з колекції Caprichosa Carmen може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус Зоколо Йарєй Бленко 15x15 Кепрічозєй Кармен з колекції Кепрічозєй Кармен", на неправильно прочитаном як "Плінтус Зокало Юара Бланко 15x15 Капрічоса Кармен з колекції Капрічоса Кармен". Виробник цієї плитки Carmen може бути помилково написаний як Carmen, Кармен, Кармен і навіть як Сфкьут, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 22.68 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Carmen |
| Серія | Caprichosa Carmen |
| Колекція | Caprichosa |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Товщина | 10.9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 13 шт / 4.89 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | A022640 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плінтус Zocalo Yara Blanco 15x15 Caprichosa Carmen з колекції Caprichosa Carmen