

Керамічна плитка Плінтус Zocalo Beige 12x20 Steam Aparici з колекції Steam Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус Zocalo Beige 12x20 Steam Aparici найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 12см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1014 Слонова кістка Pantone 434. |
Плінтус Zocalo Beige 12x20 Steam Aparici з колекції Steam Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус Зоколо Бейдж 12x20 Стеейм Епарісі з колекції Стеейм Епарісі", на неправильно прочитаном як "Плінтус Зокало Беіге 12x20 Стеам Апарікі з колекції Стеам Апарікі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарікі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 12 × 20 см |
| Вага | 20.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Steam Aparici |
| Колекція | Steam |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 14 шт / 6.2 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 8430828221813 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,27,88) HEX: #e0c2a4 RGB: 224, 194, 164 | RAL Design: 070 80 20 Buttercup Yellow (Жовтий Лютик)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 434 434 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плінтус Zocalo Beige 12x20 Steam Aparici з колекції Steam Aparici