

Керамічна плитка Плінтус Zocalo 18x34 Crema Marfil Gayafores з колекції Crema Marfil Gayafores виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус Zocalo 18x34 Crema Marfil Gayafores найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 18см і довжина плитки дорівнює 34см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плінтус Zocalo 18x34 Crema Marfil Gayafores з колекції Crema Marfil Gayafores може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус Зоколо 18x34 Кремєй Марфіл Гейейфорс з колекції Кремєй Марфіл Гейейфорс", на неправильно прочитаном як "Плінтус Зокало 18x34 Срема Марфіл Гаюафорес з колекції Срема Марфіл Гаюафорес". Виробник цієї плитки Gayafores може бути помилково написаний як Gayafores, Гейейфорс, Гаюафорес і навіть як Пфнфащкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 18 × 34 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Gayafores |
| Серія | Crema Marfil Gayafores |
| Колекція | Crema Marfil |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.94 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 12 шт / 14.69 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 73004 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








5 reviews for Плінтус Zocalo 18x34 Crema Marfil Gayafores з колекції Crema Marfil Gayafores