

Керамічна плитка Плінтус Toz. Arancio 15x15 Monterrey Novabell з колекції Monterrey Novabell виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус Toz. Arancio 15x15 Monterrey Novabell найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8004 Мідно-коричневий Pantone 492. |
Плінтус Toz. Arancio 15x15 Monterrey Novabell з колекції Monterrey Novabell може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус Тоз. Аренсє 15x15 Мантаррей Новейбел з колекції Мантаррей Новейбел", на неправильно прочитаном як "Плінтус Тоз. Аранкіо 15x15 Монтерреі Новабелл з колекції Монтерреі Новабелл". Виробник цієї плитки NovaBell може бути помилково написаний як NovaBell, Новейбел, Новабелл і навіть як ТщмфИудд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 13.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | NovaBell |
| Серія | Monterrey Novabell |
| Колекція | Monterrey |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.768 м.кв. |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.768 м.кв. / 34 шт / 13.9 кг |
| Штук в упаковці | 34 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | MOY C40 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(10,60,59) HEX: #964b3c RGB: 150, 75, 60 | RAL Design: 030 40 40 Spicy Red (Червона Пряність)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 492 492 | |
| hsv(17,54,76) HEX: #c27759 RGB: 194, 119, 89 | RAL Design: 050 60 40 Apricot Brown (Коричневий Абрикос)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 7522 7522 | |
| hsv(17,64,65) HEX: #a65a3c RGB: 166, 90, 60 | RAL Design: 050 50 40 Copper-Metal Red (Червона Металева Мідь)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 7524 7524 | |
| hsv(17,58,71) HEX: #b56a4c RGB: 181, 106, 76 | RAL Design: 040 50 40 Ant Red (Червоний Мураха)RAL Classic: 3033 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рожевийPantone: 7523 7523 | |
| hsv(10,67,53) HEX: #873c2d RGB: 135, 60, 45 | RAL Design: 040 40 40 Brick Red (Цегляно-Червоний)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 499 499 | |
| hsv(20,46,76) HEX: #c28669 RGB: 194, 134, 105 | RAL Design: 050 60 30 Medium Brown (Середньо-Коричневий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(10,75,47) HEX: #782d1e RGB: 120, 45, 30 | RAL Design: 040 30 40 Corrosion Red (Червона Корозія)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 181 181 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плінтус Toz. Arancio 15x15 Monterrey Novabell з колекції Monterrey Novabell