Плінтус Skirting 15.2x15.2 Artworks Gold Original Style з колекції Artworks Gold Original Style
Original Style
Керамічна плитка Плінтус Skirting 15.2x15.2 Artworks Gold Original Style з колекції Artworks Gold Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус Skirting 15.2x15.2 Artworks Gold Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15.2см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1002 Пісочно-жовтий Pantone 7503. |
Плінтус Skirting 15.2x15.2 Artworks Gold Original Style з колекції Artworks Gold Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус Скєртінг 15.2x15.2 Артворкс Гоулд Орігінел Стйл з колекції Артворкс Гоулд Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Плінтус Скіртінг 15.2x15.2 Артворкс Голд Орігінал Стюле з колекції Артворкс Голд Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15.2 × 15.2 см |
| Вага | 50.4 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Gold Original Style |
| Колекція | Artworks Gold |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2.88 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.55 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GOLD9903 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,46,76) HEX: #c2a469 RGB: 194, 164, 105 | RAL Design: 085 70 30 Hay Yellow (Жовте Сіно)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 7503 7503 | |
| hsv(40,38,94) HEX: #f0d195 RGB: 240, 209, 149 | RAL Design: 085 85 30 Willow-Flower Yellow (Жовта Лугова Квітка)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 468 468 | |
| hsv(40,40,88) HEX: #e0c287 RGB: 224, 194, 135 | RAL Design: 085 80 30 Moonlight Yellow (Жовте Місячне Світло)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4535 4535 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,43,82) HEX: #d1b377 RGB: 209, 179, 119 | RAL Design: 085 70 30 Hay Yellow (Жовте Сіно)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 5855 5855 | |
| hsv(34,70,59) HEX: #96692d RGB: 150, 105, 45 | RAL Design: 075 50 40 Amber Brown (Коричневий Бурштин)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 4635 4635 | |
| hsv(45,24,100) HEX: #fff0c2 RGB: 255, 240, 194 | RAL Design: 090 90 20 Cream Yellow (Жовтий Крем)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7499 7499 | |
| hsv(48,31,94) HEX: #f0e1a5 RGB: 240, 225, 165 | RAL Design: 100 90 30 Boxwood Yellow (Жовтий Самшит)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 5807 5807 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плінтус Skirting 15.2x15.2 Artworks Gold Original Style з колекції Artworks Gold Original Style