Плінтус Rodapie Crema Marfil 9x40 Marbles Exagres з колекції Marbles Exagres
Exagres

Керамічна плитка Плінтус Rodapie Crema Marfil 9x40 Marbles Exagres з колекції Marbles Exagres виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус Rodapie Crema Marfil 9x40 Marbles Exagres найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 9см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Плінтус Rodapie Crema Marfil 9x40 Marbles Exagres з колекції Marbles Exagres може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус Родепа'є Кремєй Марфіл 9x40 Марблс Іксегрс з колекції Марблс Іксегрс", на неправильно прочитаном як "Плінтус Родапіе Срема Марфіл 9x40 Марблес Ексагрес з колекції Марблес Ексагрес". Виробник цієї плитки Exagres може бути помилково написаний як Exagres, Іксегрс, Ексагрес і навіть як Учфпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 9 × 40 см |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Exagres |
| Серія | Marbles Exagres |
| Колекція | Marbles |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 12 шт / 15 кг |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 754821 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| Колір | білий |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








3 reviews for Плінтус Rodapie Crema Marfil 9x40 Marbles Exagres з колекції Marbles Exagres