

Керамічна плитка Плінтус Rodapie Clasico CC Azul Oscuro 15x15 Modernista Adex з колекції Modernista Adex виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус Rodapie Clasico CC Azul Oscuro 15x15 Modernista Adex найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5020 Океанська синь Pantone 541. |
Плінтус Rodapie Clasico CC Azul Oscuro 15x15 Modernista Adex з колекції Modernista Adex може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус Родепа'є Клежіко Кк Езул Оскєро 15x15 Модарністєй Едекс з колекції Модарністєй Едекс", на неправильно прочитаном як "Плінтус Родапіе Класіко Сс Азул Оскуро 15x15 Модерніста Адекс з колекції Модерніста Адекс". Виробник цієї плитки Adex може бути помилково написаний як Adex, Едекс, Адекс і навіть як Фвуч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 33.21 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Adex |
| Серія | Modernista Adex |
| Колекція | Modernista |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 28 шт / 9.44 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | ADMO5206 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| hsv(200,86,41) HEX: #0f4b69 RGB: 15, 75, 105 | RAL Design: 260 30 25 Tanzanite Blue (Синій Танзаніт)RAL Classic: 5020 Океанська синьPantone: 541 541 | |
| hsv(210,75,47) HEX: #1e4b78 RGB: 30, 75, 120 | RAL Design: 280 30 35 Theatre Blue (Театральний Синій)RAL Classic: 5010 Горечавково-синійPantone: 647 647 | |
| hsv(204,63,47) HEX: #2c5a78 RGB: 44, 90, 120 | RAL Design: 250 40 20 Berry Blue (Сині Ягоди)RAL Classic: 5009 Блакитно-синійPantone: 647 647 | |
| hsv(204,56,53) HEX: #3b6987 RGB: 59, 105, 135 | RAL Design: 260 40 25 Enamel Blue (Синя Емаль)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 653 653 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(210,40,59) HEX: #5a7896 RGB: 90, 120, 150 | RAL Design: 260 50 20 Doves Blue (Голубино-Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 646 646 | |
| hsv(220,27,65) HEX: #7988a6 RGB: 121, 136, 166 | RAL Design: 270 60 15 Lilac Blue (Синій Бузок)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7453 7453 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плінтус Rodapie Clasico CC Azul Oscuro 15x15 Modernista Adex з колекції Modernista Adex