

Керамічна плитка Плінтус Rodapie C 7.5x45 Mumble Peronda з колекції Mumble Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус Rodapie C 7.5x45 Mumble Peronda найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1011 Коричнево-бежевий Pantone 7504. |
Плінтус Rodapie C 7.5x45 Mumble Peronda з колекції Mumble Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус Родепа'є К 7.5x45 М'юмбл Паранєй з колекції М'юмбл Паранєй", на неправильно прочитаном як "Плінтус Родапіе С 7.5x45 Мумбле Перонда з колекції Мумбле Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 45 см |
| Вага | 22.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Mumble Peronda |
| Колекція | Mumble |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.116 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 25 шт / 21.45 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 355016218 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плінтус |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,55,65) HEX: #a6784b RGB: 166, 120, 75 | RAL Design: 070 50 30 Lion's Mane Blonde (Світла Лева Грива)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7504 7504 | |
| hsv(30,50,71) HEX: #b5885b RGB: 181, 136, 91 | RAL Design: 070 60 30 Light Oak Brown (Світло-Коричневий Дуб)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 479 479 | |
| hsv(30,60,59) HEX: #96693c RGB: 150, 105, 60 | RAL Design: 070 50 30 Lion's Mane Blonde (Світла Лева Грива)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 874 874 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,46,76) HEX: #c29569 RGB: 194, 149, 105 | RAL Design: 070 60 30 Light Oak Brown (Світло-Коричневий Дуб)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














5 reviews for Плінтус Rodapie C 7.5x45 Mumble Peronda з колекції Mumble Peronda