

Керамічна плитка Плінтус Rodapie Beige 8x49.1 Steam Aparici з колекції Steam Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус Rodapie Beige 8x49.1 Steam Aparici найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 8см і довжина плитки дорівнює 49.1см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Плінтус Rodapie Beige 8x49.1 Steam Aparici з колекції Steam Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус Родепа'є Бейдж 8x49.1 Стеейм Епарісі з колекції Стеейм Епарісі", на неправильно прочитаном як "Плінтус Родапіе Беіге 8x49.1 Стеам Апарікі з колекції Стеам Апарікі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарікі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 8 × 49.1 см |
| Вага | 20.499 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Steam Aparici |
| Колекція | Steam |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | невідомо |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 8430828222568 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плінтус Rodapie Beige 8x49.1 Steam Aparici з колекції Steam Aparici