Плінтус Port Laurent Alzata 10.5x30 Crystal Marble Piemme Valentino з колекції Crystal Marble Piemme Valentino
Piemme Valentino

Керамічна плитка Плінтус Port Laurent Alzata 10.5x30 Crystal Marble Piemme Valentino з колекції Crystal Marble Piemme Valentino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус Port Laurent Alzata 10.5x30 Crystal Marble Piemme Valentino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10.5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6014 Жовто-оливковий Pantone Black 3. |
Плінтус Port Laurent Alzata 10.5x30 Crystal Marble Piemme Valentino з колекції Crystal Marble Piemme Valentino може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус Порт Леерент Олзетєй 10.5x30 Крйстел Марбл Па'ємм Волентіно з колекції Крйстел Марбл Па'ємм Волентіно", на неправильно прочитаном як "Плінтус Порт Лаурент Алзата 10.5x30 Срюстал Марбле Піемме Валентіно з колекції Срюстал Марбле Піемме Валентіно". Виробник цієї плитки Piemme Valentino може бути помилково написаний як Piemmevalentino, Piemme Valentin, Па'ємм Волентіно, Піемме Валентіно і навіть як Зшуььу Мфдутештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10.5 × 30 см |
| Вага | 29.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Piemme Valentino |
| Серія | Crystal Marble Piemme Valentino |
| Колекція | Crystal Marble |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.43 м.кв. |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 4 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 8780 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| Колір | антрацит |
| hsv(60,33,18) HEX: #2e2e1f RGB: 46, 46, 31 | RAL Design: 110 20 10 Metal Construction Green (Зелена Металоконструкція)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 3 Black 3 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Плінтус Port Laurent Alzata 10.5x30 Crystal Marble Piemme Valentino з колекції Crystal Marble Piemme Valentino