Плінтус Плінтус 524 Male 7.3x29.4 Euramic Cadra Stroeher з колекції Euramic Cadra Stroeher
Stroeher

Керамічна плитка Плінтус Плінтус 524 Male 7.3x29.4 Euramic Cadra Stroeher з колекції Euramic Cadra Stroeher виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус Плінтус 524 Male 7.3x29.4 Euramic Cadra Stroeher найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.3см і довжина плитки дорівнює 29.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 2001 Червоно-жовтогарячий Pantone 1675. |
Плінтус Плінтус 524 Male 7.3x29.4 Euramic Cadra Stroeher з колекції Euramic Cadra Stroeher може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус Плінтус 524 Мол 7.3x29.4 Юремік Кедрєй Строіхар з колекції Юремік Кедрєй Строіхар", на неправильно прочитаном як "Плінтус Плінтус 524 Мале 7.3x29.4 Еураміс Кадра Строехер з колекції Еураміс Кадра Строехер". Виробник цієї плитки Stroeher може бути помилково написаний як Stroeher, Строіхар, Строехер і навіть як Іекщурук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.3 × 29.4 см |
| Вага | 42.2 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Stroeher |
| Серія | Euramic Cadra Stroeher |
| Колекція | Euramic Cadra |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 3 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 18 шт / 0.15 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 8108 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(18,83,71) HEX: #b54c1f RGB: 181, 76, 31 | RAL Design: 050 50 60 Titian Red (Червоний Тіціан)RAL Classic: 2001 Червоно-жовтогарячийPantone: 1675 1675 | |
| hsv(24,77,76) HEX: #c2682d RGB: 194, 104, 45 | RAL Design: 050 50 60 Titian Red (Червоний Тіціан)RAL Classic: 2010 Сигнальний помаранчевийPantone: 723 723 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плінтус Плінтус 524 Male 7.3x29.4 Euramic Cadra Stroeher з колекції Euramic Cadra Stroeher