

Керамічна плитка Плінтус Burdeos Zocalo 15x20 Poeme Aparici з колекції Poeme Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус Burdeos Zocalo 15x20 Poeme Aparici найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3009 Оксид червоний Pantone 4985. |
Плінтус Burdeos Zocalo 15x20 Poeme Aparici з колекції Poeme Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус Бєрдіос Зоколо 15x20 Поім Епарісі з колекції Поім Епарісі", на неправильно прочитаном як "Плінтус Бурдеос Зокало 15x20 Поеме Апарікі з колекції Поеме Апарікі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарікі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 20 см |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Poeme Aparici |
| Колекція | Poeme |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | невідомо |
| Товщина | 6.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 17 шт / 6.604 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 8430828196050 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| hsv(0,50,47) HEX: #783c3c RGB: 120, 60, 60 | RAL Design: 020 40 30 Hermosa Pink (Прекрасна Троянда)RAL Classic: 3009 Оксид червонийPantone: 4985 4985 | |
| hsv(0,44,53) HEX: #874c4c RGB: 135, 76, 76 | RAL Design: 020 40 30 Hermosa Pink (Прекрасна Троянда)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 4985 4985 | |
| hsv(348,50,59) HEX: #964b5a RGB: 150, 75, 90 | RAL Design: 010 40 30 Dull Magenta (Мутно-Пурпурний)RAL Classic: 4002 Червоно-фіолетовийPantone: 682 682 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плінтус Burdeos Zocalo 15x20 Poeme Aparici з колекції Poeme Aparici