Плінтус Bullnose Mustard Matt 3.5x12.5 Fez Wow з колекції Fez Wow
Wow

Керамічна плитка Плінтус Bullnose Mustard Matt 3.5x12.5 Fez Wow з колекції Fez Wow виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус Bullnose Mustard Matt 3.5x12.5 Fez Wow найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 3.5см і довжина плитки дорівнює 12.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1002 Пісочно-жовтий Pantone 4525. |
Плінтус Bullnose Mustard Matt 3.5x12.5 Fez Wow з колекції Fez Wow може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус 'юлноз М'юстард Метт 3.5x12.5 Фез Оуу з колекції Фез Оуу", на неправильно прочитаном як "Плінтус Буллносе Мустард Матт 3.5x12.5 Фез Вов з колекції Фез Вов". Виробник цієї плитки Wow може бути помилково написаний як Wow, Оуу, Вов і навіть як Цщц, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 3.5 × 12.5 см |
| Вага | 20.08 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Wow |
| Серія | Fez Wow |
| Колекція | Fez |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.96 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 40 шт / 3.488 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 115066 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(43,47,88) HEX: #e0c377 RGB: 224, 195, 119 | RAL Design: 085 80 40 Table Pear Yellow (Жовта Їдальня Груша)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 4525 4525 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,19,94) HEX: #f0e1c2 RGB: 240, 225, 194 | RAL Design: 090 90 20 Cream Yellow (Жовтий Крем)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7541 7541 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плінтус Bullnose Mustard Matt 3.5x12.5 Fez Wow з колекції Fez Wow