

Керамічна плитка Плінтус Black Alzata 17.5x30.5 Newluxe Marca Corona з колекції Newluxe Marca Corona виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус Black Alzata 17.5x30.5 Newluxe Marca Corona найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 17.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плінтус Black Alzata 17.5x30.5 Newluxe Marca Corona з колекції Newluxe Marca Corona може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус Блек Олзетєй 17.5x30.5 Н'юлакс Маркєй Коронєй з колекції Н'юлакс Маркєй Коронєй", на неправильно прочитаном як "Плінтус Бласк Алзата 17.5x30.5 Невлуксе Марка Корона з колекції Невлуксе Марка Корона". Виробник цієї плитки Marca Corona може бути помилково написаний як Marcacorona, Marca Coron, Маркєй Коронєй, Марка Корона і навіть як Ьфксф Сщкщтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 17.5 × 30.5 см |
| Вага | 30.25 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marca Corona |
| Серія | Newluxe Marca Corona |
| Колекція | Newluxe |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.428 м.кв. |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 10 шт / 7.8 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | D133 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плінтус |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плінтус Black Alzata 17.5x30.5 Newluxe Marca Corona з колекції Newluxe Marca Corona