

Керамічна плитка Плінтус Bianco Mate Boiserie Zocalo 29.5x90 Brocart Ape з колекції Brocart Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус Bianco Mate Boiserie Zocalo 29.5x90 Brocart Ape найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.5см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плінтус Bianco Mate Boiserie Zocalo 29.5x90 Brocart Ape з колекції Brocart Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус Біанко Мейт Боайзара'є Зоколо 29.5x90 Брокарт Еп з колекції Брокарт Еп", на неправильно прочитаном як "Плінтус Біанко Мате Боісеріе Зокало 29.5x90 Брокарт Апе з колекції Брокарт Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.5 × 90 см |
| Вага | 14.49 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Brocart Ape |
| Колекція | Brocart |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2.07 м.кв. |
| Товщина | 14 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 15 шт / 12.36 кг |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | A022049 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плінтус Bianco Mate Boiserie Zocalo 29.5x90 Brocart Ape з колекції Brocart Ape