Плінтус Avorio Alzata 23x30 Boiserie Piemme Valentino з колекції Boiserie Piemme Valentino
Piemme Valentino

Керамічна плитка Плінтус Avorio Alzata 23x30 Boiserie Piemme Valentino з колекції Boiserie Piemme Valentino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус Avorio Alzata 23x30 Boiserie Piemme Valentino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 23см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плінтус Avorio Alzata 23x30 Boiserie Piemme Valentino з колекції Boiserie Piemme Valentino може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус Еворє Олзетєй 23x30 Боайзара'є Па'ємм Волентіно з колекції Боайзара'є Па'ємм Волентіно", на неправильно прочитаном як "Плінтус Аворіо Алзата 23x30 Боісеріе Піемме Валентіно з колекції Боісеріе Піемме Валентіно". Виробник цієї плитки Piemme Valentino може бути помилково написаний як Piemmevalentino, Piemme Valentin, Па'ємм Волентіно, Піемме Валентіно і навіть як Зшуььу Мфдутештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 23 × 30 см |
| Країна | Італія |
| Бренд | Piemme Valentino |
| Серія | Boiserie Piemme Valentino |
| Колекція | Boiserie |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 5 шт / 5.6 кг |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 7460 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плінтус |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(30,27,88) HEX: #e0c2a4 RGB: 224, 194, 164 | RAL Design: 070 80 20 Buttercup Yellow (Жовтий Лютик)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 434 434 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Плінтус Avorio Alzata 23x30 Boiserie Piemme Valentino з колекції Boiserie Piemme Valentino