Плінтус 7.5x60 Y36061001 Milestone Plinth Taupe Steuler Milestone з колекції Milestone Steuler
Steuler

Керамічна плитка Плінтус 7.5x60 Y36061001 Milestone Plinth Taupe Steuler Milestone з колекції Milestone Steuler виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус 7.5x60 Y36061001 Milestone Plinth Taupe Steuler Milestone найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плінтус 7.5x60 Y36061001 Milestone Plinth Taupe Steuler Milestone з колекції Milestone Steuler може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус 7.5x60 Y36061001 Мілестан Плінз Топ Стулар Мілестан з колекції Мілестан Стулар", на неправильно прочитаном як "Плінтус 7.5x60 Y36061001 Мілестоне Плінтх Таупе Стеулер Мілестоне з колекції Мілестоне Стеулер". Виробник цієї плитки Steuler може бути помилково написаний як Steuler, Стулар, Стеулер і навіть як Іеугдук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Тонкий керамограніт | Да |
| Розмір | 7.5 × 60 см |
| Вага | 10.16 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Steuler |
| Серія | Milestone |
| Колекція | Milestone Steuler |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 16 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 16шт |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | Y36061001 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плінтус |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Плінтус 7.5x60 Y36061001 Milestone Plinth Taupe Steuler Milestone з колекції Milestone Steuler