Плінтус 7.5x60 Y13312001 Crema Plinth Steuler Kollektion M з колекції Kollektion_M Steuler
Steuler

Керамічна плитка Плінтус 7.5x60 Y13312001 Crema Plinth Steuler Kollektion M з колекції Kollektion_M Steuler виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус 7.5x60 Y13312001 Crema Plinth Steuler Kollektion M найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плінтус 7.5x60 Y13312001 Crema Plinth Steuler Kollektion M з колекції Kollektion_M Steuler може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус 7.5x60 Y13312001 Кремєй Плінз Стулар Колекшен М з колекції Колекшен М Стулар", на неправильно прочитаном як "Плінтус 7.5x60 Y13312001 Срема Плінтх Стеулер Коллектіон М з колекції Коллектіон М Стеулер". Виробник цієї плитки Steuler може бути помилково написаний як Steuler, Стулар, Стеулер і навіть як Іеугдук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Тонкий керамограніт | Да |
| Розмір | 7.5 × 60 см |
| Вага | 9.76 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Steuler |
| Серія | Kollektion_M |
| Колекція | Kollektion_M Steuler |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 16 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 16шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | Y13312001 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плінтус |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Плінтус 7.5x60 Y13312001 Crema Plinth Steuler Kollektion M з колекції Kollektion_M Steuler