

Керамічна плитка Плінтус 7,5x30 Vintagebullnose White-Vintage-A021909 з колекції Vintage Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус 7,5x30 Vintagebullnose White-Vintage-A021909 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плінтус 7,5x30 Vintagebullnose White-Vintage-A021909 з колекції Vintage Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус 7,5x30 Вінтейджебулноз Віт Вінтейдж A021909 з колекції Вінтейдж Еп", на неправильно прочитаном як "Плінтус 7,5x30 Вінтагебуллносе Вхіте Вінтаге A021909 з колекції Вінтаге Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7.5 × 30 см |
| Вага | 7.1 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Vintage |
| Колекція | Vintage Ape |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 22 шт |
| Штук в упаковці | 22 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | A021909 |
| Вид | Плінтус |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плінтус 7,5x30 Vintagebullnose White-Vintage-A021909 з колекції Vintage Ape