

Керамічна плитка Плінтус 7,5x15 Vintagebullnose Grey-Vintage-A023973 з колекції Vintage Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус 7,5x15 Vintagebullnose Grey-Vintage-A023973 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 7544. |
Плінтус 7,5x15 Vintagebullnose Grey-Vintage-A023973 з колекції Vintage Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус 7,5x15 Вінтейджебулноз Грей Вінтейдж A023973 з колекції Вінтейдж Еп", на неправильно прочитаном як "Плінтус 7,5x15 Вінтагебуллносе Греі Вінтаге A023973 з колекції Вінтаге Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7.5 × 15 см |
| Вага | 7.48 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Vintage |
| Колекція | Vintage Ape |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8,6 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 44 шт |
| Штук в упаковці | 44 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | A023973 |
| Вид | Плінтус |
| Колір | сірий |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плінтус 7,5x15 Vintagebullnose Grey-Vintage-A023973 з колекції Vintage Ape