

Керамічна плитка Плінтус 5x30 Ravello Bullnose Sky-Ravello-A032899 з колекції Ravello Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус 5x30 Ravello Bullnose Sky-Ravello-A032899 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 543. |
Плінтус 5x30 Ravello Bullnose Sky-Ravello-A032899 з колекції Ravello Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус 5x30 Рейвело 'юлноз Скай Рейвело A032899 з колекції Рейвело Еп", на неправильно прочитаном як "Плінтус 5x30 Равелло Буллносе Скі Равелло A032899 з колекції Равелло Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 5 × 30 см |
| Вага | 6.48 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Ravello |
| Колекція | Ravello Ape |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 27 шт |
| Штук в упаковці | 27 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | A032899 |
| Вид | Плінтус |
| Колір | сірий |
| hsv(180,9,65) HEX: #97a6a6 RGB: 151, 166, 166 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плінтус 5x30 Ravello Bullnose Sky-Ravello-A032899 з колекції Ravello Ape