

Керамічна плитка Плінтус 5x30 Ravello Bullnose Grey-Ravello-A032900 з колекції Ravello Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус 5x30 Ravello Bullnose Grey-Ravello-A032900 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 444. |
Плінтус 5x30 Ravello Bullnose Grey-Ravello-A032900 з колекції Ravello Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус 5x30 Рейвело 'юлноз Грей Рейвело A032900 з колекції Рейвело Еп", на неправильно прочитаном як "Плінтус 5x30 Равелло Буллносе Греі Равелло A032900 з колекції Равелло Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 5 × 30 см |
| Вага | 6.48 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Ravello |
| Колекція | Ravello Ape |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 27 шт |
| Штук в упаковці | 27 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | A032900 |
| Вид | Плінтус |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плінтус 5x30 Ravello Bullnose Grey-Ravello-A032900 з колекції Ravello Ape