Плінтус 5.5x120 ML693220 Oxide Bat Iron Ret Gardenia Orchidea Oxide з колекції Oxide Gardenia Orchidea



Керамічна плитка Плінтус 5.5x120 ML693220 Oxide Bat Iron Ret Gardenia Orchidea Oxide з колекції Oxide Gardenia Orchidea виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус 5.5x120 ML693220 Oxide Bat Iron Ret Gardenia Orchidea Oxide найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5.5см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Плінтус 5.5x120 ML693220 Oxide Bat Iron Ret Gardenia Orchidea Oxide з колекції Oxide Gardenia Orchidea може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус 5.5x120 ML693220 Оксід Бет Ерон Рет Гарденія Орчідеей Оксід з колекції Оксід Гарденія Орчідеей", на неправильно прочитаном як "Плінтус 5.5x120 ML693220 Оксіде Бат Ірон Рет Гарденіа Орчідеа Оксіде з колекції Оксіде Гарденіа Орчідеа". Виробник цієї плитки Gardenia Orchidea може бути помилково написаний як Gardeniaorchidea, Gardenia Orchide, Гарденія Орчідеей, Гарденіа Орчідеа і навіть як Пфквутшф Щксршвуф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 5.5 × 120 см |
| Вага | 7.92 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Gardenia Orchidea |
| Серія | Oxide |
| Колекція | Oxide Gardenia Orchidea |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 6шт |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | ML693220 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плінтус |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






















4 reviews for Плінтус 5.5x120 ML693220 Oxide Bat Iron Ret Gardenia Orchidea Oxide з колекції Oxide Gardenia Orchidea