

Керамічна плитка Плінтус 15x17,8 Vintage Decorpoesia Graphite-Vintage-A021966 з колекції Vintage Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус 15x17,8 Vintage Decorpoesia Graphite-Vintage-A021966 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 17.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плінтус 15x17,8 Vintage Decorpoesia Graphite-Vintage-A021966 з колекції Vintage Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус 15x17,8 Вінтейдж Декорпоіжієй Грефіт Вінтейдж A021966 з колекції Вінтейдж Еп", на неправильно прочитаном як "Плінтус 15x17,8 Вінтаге Десорпоесіа Грапхіте Вінтаге A021966 з колекції Вінтаге Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 15 × 17.8 см |
| Вага | 3.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Vintage |
| Колекція | Vintage Ape |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 23,1 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 10 шт |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | A021966 |
| Вид | Плінтус |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плінтус 15x17,8 Vintage Decorpoesia Graphite-Vintage-A021966 з колекції Vintage Ape