

Керамічна плитка Плитка 30x60 Vivida Verde Sciana Struktura з колекції Vivida-Vivido Paradyz виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x60 Vivida Verde Sciana Struktura найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1027 Каррі жовтий Pantone 583. |
Плитка 30x60 Vivida Verde Sciana Struktura з колекції Vivida-Vivido Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x60 Вівідєй Вард Сшіанєй Страктєрєй з колекції Вівідєй Вівідо Паредйз", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x60 Вівіда Верде Скіана Структура з колекції Вівіда Вівідо Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 23.18 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Vivida-Vivido |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Поверхня | Глянцева |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(60,83,71) HEX: #b5b51f RGB: 181, 181, 31 | RAL Design: 100 70 60 New Green (Новий Зелений)RAL Classic: 1027 Каррі жовтийPantone: 583 583 | |
| hsv(53,69,76) HEX: #c2b23c RGB: 194, 178, 60 | RAL Design: 095 70 60 Papaya Yellow Green (Жовто-Зелена Папайя)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 618 618 | |
| hsv(60,62,76) HEX: #c2c24a RGB: 194, 194, 74 | RAL Design: 095 70 50 Star Fruit Yellow Green (Жовто-Зелена Карамбола)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 374 374 | |
| hsv(53,57,82) HEX: #d1c35a RGB: 209, 195, 90 | RAL Design: 100 80 50 Light Olive (Світла Оливка)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 617 617 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 30x60 Vivida Verde Sciana Struktura з колекції Vivida-Vivido Paradyz