

Керамічна плитка Декор 30x60 Vivida Giallo Inserto з колекції Vivida-Vivido Paradyz виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 30x60 Vivida Giallo Inserto найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9010 Білий Pantone 2707. |
Декор 30x60 Vivida Giallo Inserto з колекції Vivida-Vivido Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Декор 30x60 Вівідєй Га'яло Інсарто з колекції Вівідєй Вівідо Паредйз", на неправильно прочитаном як "Декор 30x60 Вівіда Гіалло Інсерто з колекції Вівіда Вівідо Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 3.3 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Vivida-Vivido |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.18 |
| Товщина | 10 мм |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Поверхня | Матова |
| Вид | Декор |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(32,81,94) HEX: #f0952e RGB: 240, 149, 46 | RAL Design: 070 70 70 Naples Yellow (Неапольський Жовтий)RAL Classic: 2011 Насичений помаранчевийPantone: 157 157 | |
| hsv(40,19,94) HEX: #f0e1c2 RGB: 240, 225, 194 | RAL Design: 090 90 20 Cream Yellow (Жовтий Крем)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7541 7541 | |
| hsv(34,44,94) HEX: #f0c286 RGB: 240, 194, 134 | RAL Design: 075 80 40 Ash Yellow (Жовтий Ясен)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 727 727 | |
| hsv(36,31,94) HEX: #f0d2a5 RGB: 240, 210, 165 | RAL Design: 080 85 30 Vespa Yellow (Жовтий Шершень)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4755 4755 | |
| hsv(33,56,94) HEX: #f0b369 RGB: 240, 179, 105 | RAL Design: 075 80 50 Orient Yellow (Східний Жовтий)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 721 721 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















4 reviews for Декор 30x60 Vivida Giallo Inserto з колекції Vivida-Vivido Paradyz