

Керамічна плитка Декор 2.3x60 Uniwersalna Listwa Szklana Paradyz Red з колекції Universal glass slats Paradyz виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 2.3x60 Uniwersalna Listwa Szklana Paradyz Red найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.3см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 2002 Червоний Pantone 180. |
Декор 2.3x60 Uniwersalna Listwa Szklana Paradyz Red з колекції Universal glass slats Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Декор 2.3x60 Юніварсолнєй Лістуо Сзкленєй Паредйз Ред з колекції Юніварсел глес слетс Паредйз", на неправильно прочитаном як "Декор 2.3x60 Універсална Ліства Сзклана Парадюз Ред з колекції Універсал гласс слатс Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.3 × 60 см |
| Вага | 1.55 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Universal glass slats |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.08 |
| Товщина | 8 мм |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Матова |
| Вид | Декор |
| hsv(11,79,82) HEX: #d14a2c RGB: 209, 74, 44 | RAL Design: 040 50 70 Pompeii Red (Червоні Помпеї)RAL Classic: 2002 ЧервонийPantone: 180 180 | |
| hsv(12,67,88) HEX: #e0684a RGB: 224, 104, 74 | RAL Design: 040 60 60 Coral Orange (Помаранчевий Корал)RAL Classic: 2012 Лососьово-оранжевийPantone: 7418 7418 | |
| hsv(9,47,88) HEX: #e08777 RGB: 224, 135, 119 | RAL Design: 040 70 40 Apricot Red (Червоний Абрикос)RAL Classic: 3014 Рожевий антикPantone: 493 493 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Декор 2.3x60 Uniwersalna Listwa Szklana Paradyz Red з колекції Universal glass slats Paradyz