

Керамічна плитка Декор 30x60 Meisha Beige Inserto B з колекції Meisha-Garam Paradyz виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 30x60 Meisha Beige Inserto B найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 437. |
Декор 30x60 Meisha Beige Inserto B з колекції Meisha-Garam Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Декор 30x60 Мейшє Бейдж Інсарто з колекції Мейшє Гарем Паредйз", на неправильно прочитаном як "Декор 30x60 Меіша Беіге Інсерто Б з колекції Меіша Гарам Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 3.32 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Meisha-Garam |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.18 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Поверхня | Матова |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(0,22,53) HEX: #876969 RGB: 135, 105, 105 | RAL Design: 030 50 10 Earth Red (Земельно-Червоний)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















4 reviews for Декор 30x60 Meisha Beige Inserto B з колекції Meisha-Garam Paradyz