

Керамічна плитка Плитка 6.58x24.5 Cloud Brown Elewacja Duro з колекції Cloud Paradyz виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 6.58x24.5 Cloud Brown Elewacja Duro найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.58см і довжина плитки дорівнює 24.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8017 Шоколадно-коричневий Pantone Black 5. |
Плитка 6.58x24.5 Cloud Brown Elewacja Duro з колекції Cloud Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 6.58x24.5 Клоад Броуун Ілуекджєй Дєро з колекції Клоад Паредйз", на неправильно прочитаном як "Плитка 6.58x24.5 Клоуд Бровн Елевасджа Дуро з колекції Клоуд Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6.58 × 24.5 см |
| Вага | 11.57 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Cloud |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.71 |
| Товщина | 7.4 мм |
| Штук в упаковці | 44 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Структурна |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,33,18) HEX: #2e1f1f RGB: 46, 31, 31 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 8017 Шоколадно-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,67,18) HEX: #2e0f0f RGB: 46, 15, 15 | RAL Design: 020 20 29 Burgundy (Бургундський Червоний)RAL Classic: 3005 Винно-червонийPantone: 4975 4975 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка 6.58x24.5 Cloud Brown Elewacja Duro з колекції Cloud Paradyz