

Керамічна плитка Декор 20x52 Arkesia Bianco Listwa Paski Mix з колекції Arkesia Paradyz виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 20x52 Arkesia Bianco Listwa Paski Mix найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 52см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1013 Перлинно-білий Pantone 5523. |
Декор 20x52 Arkesia Bianco Listwa Paski Mix з колекції Arkesia Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Декор 20x52 Аркежієй Біанко Лістуо Пескі Мікс з колекції Аркежієй Паредйз", на неправильно прочитаном як "Декор 20x52 Аркесіа Біанко Ліства Паскі Мікс з колекції Аркесіа Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 52 см |
| Вага | 13.3 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Arkesia |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.73 |
| Товщина | 10 мм |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Вид | Декор |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,13,88) HEX: #e0e0c3 RGB: 224, 224, 195 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Декор 20x52 Arkesia Bianco Listwa Paski Mix з колекції Arkesia Paradyz