

Керамічна плитка Цоколь 9.8x29.8 Arkesia Beige Listwa B Mix з колекції Arkesia Paradyz виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Цоколь 9.8x29.8 Arkesia Beige Listwa B Mix найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 9.8см і довжина плитки дорівнює 29.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Цоколь 9.8x29.8 Arkesia Beige Listwa B Mix з колекції Arkesia Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Цоколь 9.8x29.8 Аркежієй Бейдж Лістуо Мікс з колекції Аркежієй Паредйз", на неправильно прочитаном як "Цоколь 9.8x29.8 Аркесіа Беіге Ліства Б Мікс з колекції Аркесіа Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 9.8 × 29.8 см |
| Вага | 11.2 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Arkesia |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.64 |
| Товщина | 10 мм |
| Штук в упаковці | 22 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Вид | Цоколь |
| Морозостійкість | так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(36,33,88) HEX: #e0c396 RGB: 224, 195, 150 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 482 482 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Цоколь 9.8x29.8 Arkesia Beige Listwa B Mix з колекції Arkesia Paradyz