

Керамічна плитка Плитка 25x40 Veo Nero Sciana Struktura з колекції Veo Paradyz виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 25x40 Veo Nero Sciana Struktura найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка 25x40 Veo Nero Sciana Struktura з колекції Veo Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 25x40 Віо Наро Сшіанєй Страктєрєй з колекції Віо Паредйз", на неправильно прочитаном як "Плитка 25x40 Вео Неро Скіана Структура з колекції Вео Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 40 см |
| Вага | 16.54 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Veo |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.20 |
| Товщина | 8 мм |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Поверхня | Глянцева |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка 25x40 Veo Nero Sciana Struktura з колекції Veo Paradyz