Мозаїка 26.6x26.6 Uniwersalna Mozaika Bianco Paradyz Pantos з колекції Uniwersalne mozaiki prasowane Paradyz



Керамічна плитка Мозаїка 26.6x26.6 Uniwersalna Mozaika Bianco Paradyz Pantos з колекції Uniwersalne mozaiki prasowane Paradyz виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 26.6x26.6 Uniwersalna Mozaika Bianco Paradyz Pantos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 26.6см і довжина плитки дорівнює 26.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Мозаїка 26.6x26.6 Uniwersalna Mozaika Bianco Paradyz Pantos з колекції Uniwersalne mozaiki prasowane Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 26.6x26.6 Юніварсолнєй Мозейкєй Біанко Паредйз Пентос з колекції Юніварсолн мозейкі презоууон Паредйз", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 26.6x26.6 Універсална Мозаіка Біанко Парадюз Пантос з колекції Універсалне мозаікі прасоване Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 26.6 × 26.6 см |
| Вага | 11.36 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Uniwersalne mozaiki prasowane |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.57 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | V |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R9 |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Мозаїка 26.6x26.6 Uniwersalna Mozaika Bianco Paradyz Pantos з колекції Uniwersalne mozaiki prasowane Paradyz