

Керамічна плитка Декор 3x75 Uniwersalna Listwa Szklana Paradyz Nero з колекції Universal glass slats Paradyz виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 3x75 Uniwersalna Listwa Szklana Paradyz Nero найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 3см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Декор 3x75 Uniwersalna Listwa Szklana Paradyz Nero з колекції Universal glass slats Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Декор 3x75 Юніварсолнєй Лістуо Сзкленєй Паредйз Наро з колекції Юніварсел глес слетс Паредйз", на неправильно прочитаном як "Декор 3x75 Універсална Ліства Сзклана Парадюз Неро з колекції Універсал гласс слатс Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 3 × 75 см |
| Вага | 2.63 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Universal glass slats |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.14 |
| Товщина | 8 мм |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Матова |
| Вид | Декор |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(300,13,47) HEX: #786878 RGB: 120, 104, 120 | RAL Design: 330 40 10 Patina Violet (Фіолетова Патина)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 667 667 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






3 reviews for Декор 3x75 Uniwersalna Listwa Szklana Paradyz Nero з колекції Universal glass slats Paradyz